Sunday, December 17th, 2017

Klasifikime

Bayern Munich 50 mln euro për Marchision

Claudio Marchisio në radarët e Bayern Munchen. Ekipi bavarez duket se është i vendosur në transferimin e mesfushorit të Juventusit. Madje, vetë trajneri i ardhshëm i ...

More Klasifikime News

Shqipëria ngjitet në ranglistën e FIFA-s

Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar ngritje për një pozitë në ranglistën e re të publikuar nga FIFA. Ajo tani renditet në vendin ...

Rashica, rritet konkurrenca për ta shkëputur nga Vitesse

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi kërkon që Rashica të zgjedhe Napolin, por për talentin shqiptar gara është bërë e ...

Enrique: Atletico rivali kryesor i Barcës për titull

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka thënë se Atletico Madridi, jo Real Madridi, është rivali më i madh për titull në ...

Manchester United: Mega ofertë për yllin e Realit, James Rodriguez.

The Sun shkruan se United po mendon të shpenzojë 60 milionë funte për lojtarin. Kolumbiani startoi në vetëm shtatë ndeshje në La ...

Rossi: Në vitin 2016 synoj të përsëris sezonin e shkuar

Valentino Rossi nuk dorëzohet edhe pose ishte shumë pranë titullit të dhjetë gjatë sezonit të shkuar duke e humbur vendin e ...

Rezultatet dhe Tabela – gjiro 5 Europa League

Një gjiro pa përfunduar faza e grupeve e Europa League, për fazën tjetër kanë siguruar kualifikimin : Ajax Hamburg Hapoel Tel Aviv Sporting Galatasaray Salzburg Villareal Fenerbahçe Benfica Everton Shakhtar Donetsk PSV Werder ...

Europa League – rezultatet dhe tabelat

Tabela Champions League

/LajmeSport.com

Klasifikimet Europa League

/LajmeSport.com

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives