Saturday, February 6th, 2016

Kampionati Spanjoll

morata-658x370

Reali e ka vendosur, verën e ardhshme kthen Moratan

Reali i Madridit ka vendosur që verën e ardhshme të kthejë në “Santiago Bernabeu” Alvaro Moratan, duke paguar 32 milionë euro që është klauzola në kontratën ...

More Kampionati Spanjoll News

det_20160127084455

Arda Turan: Ndaj Atleticos ndeshje e vecantë për mua

Barcelona-Atletico Madridit dueli që mund të vendosë shumë në garën për titullin e La Ligas, pritet të jetë një ndeshje speciale ...
navas-zidane-solli-unitet-n-euml-skuad-euml-r_hd

Navas: Zidane solli unitet në skuadër

Portieri i Real Madridit, Keylor Navas, pranon se trajneri Zinedine Zidane ka sjellë unitet në skuadër. Zizou fitoi dy ndeshjet e para ...
14534219069403-658x417

Reali paguan 190 mln Euro në Janar për Neymar?!

Klauzola e tij është 190 milionë euro dhe Reali i Madridit duket të jetë i gatshëm për pagimin e saj. Po ...
lionel-messi-thomas-muller-barcelona-bayern-munich-champions-league-06052015_1dzp64uc807ve19p95c28l0daq

Messi: Në Europë luaj vetëm me Barcelonën

Lionel Messi i ka idetë e qarta, Barcelona është i vetmi klub europian në të cilin unë do të luaj. Gjithashtu ...
sergio_ramos_31775_400

Ramos: Zidane ka sjellë një frymë të re te Reali

Sergio Ramos ishte një prej 4 futbollistëve të Realit të Madridit që bënin pjesë në formacionin më të mirë të vitit ...
Pogs

Oferta “monstër”, 130 mln Euro nga Reali për Pogba

Një francez për mesfushën e Realit të Madridit. Los Blancos nuk kanë hequr dorë nga Paul Pogba dhe janë të gatshëm ...
diego-Simeone_2887518b

Diego Simeone drejt stolit të Chelsea në verë

Zërat që mund të jetë Diego Pablo Simeone, trajneri i ri i Chelseat janë bërë dhe më të fortë. Sipas mediave ...
zidane-kjo-euml-sht-euml-e-ardhmja-e-ronaldos_hd

Zidane: Kjo është e ardhmja e Ronaldos

Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane është shprehur se lojtari më i mirë në botë Cristiano Ronaldo është i ...
1

Zidane bind Iscon për t’u mos larguar

Te Reali i Madridit ka nisur të ndihet dora e Zinedine Zidane.  Vetëm pak ditë pasi u emërua në krye të stolit ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Kursi i Kembimit
4 pics 1 word answers
PicToWord Answers
Guess the Emoji Answers

Game Answers sites

Archives