Sunday, December 17th, 2017

Kampionati Gjerman

Lewandowski: E ardhmja? Në Spanjë ose Angli

Sulmuesi i Bayern Munich, Robert Lewandowski ka pranuar se në një të ardhme mund të luaj në Premier League ose në La Liga. Që pas transferimit ...

More Kampionati Gjerman News

Watze: Hummels? Duam ta mbajmë me çdo kusht

Cfarë të ndodhë me të ardhmen e Mats Hummels, është kjo pyetja që shqetëson më shumë tifozët e Borussias së Dortmundit ...

Bayern Munich 50 mln euro për Marchision

Claudio Marchisio në radarët e Bayern Munchen. Ekipi bavarez duket se është i vendosur në transferimin e mesfushorit të Juventusit. Madje, ...

Lewandowski rinovon me Bayernin

Merr fund ëndrra e Realit të Madridit për të firmosur me Robert Lewandowskin. Sulmuesi polak, i cili ndodhej shumë pranë klubit ...

Bayern Munich në ndjekje të Higuain

Bayern Munich insiston për Gonzalo Higuain, por Presidenti i Napolit De Laurentis nuk heq dorë nga argjentinasi qe kerkon ta mbaje ...

Zyrtare: Alaba te Bayern deri në vitin 2021

Mbrojtësi austriak David Alaba ka vendosur që të jetë pjesë e Bayern Munichut deri në vitin 2021. Përmes faqes zyrtare bavarezët kanë ...

Gotze drejt Anglisë?

Edhe pse i dha Gjermanise Kupen e Botes, Mario Gotze prej kohesh qendron ne stolin e Bayern Munich. 23-vjeçari eshte aktivizuar ...

Watzke me elozhe për Hummels

Shefi Ekzekutiv i Borusias së Dortmundit, Hans-Joachim Watzke foli me superlativa për rilindjen e Mats Hummels që po kalon një formë ...

Guardiola rrëmben Neuer nga Bayern Munchen?

Sipas mediave angleze trajneri spanjoll po mendon seriozisht të transferojë te Manchester City sezonin e ardhshëm, portierin Manuel Neuer. Gardiani i ...

Vidal drejt Atletico Madrid !

Arturo Vidal dhe Bayern Munchen, një histori që duket e destinuar të përfundojë vetëm pas një viti. Mediat në Kili janë ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives