Sunday, December 17th, 2017

France 2016

Lloris: Shqipëria? E njohim pasi na ka mundur

Rivalët e Shqipërisë në Grupin A të eliminatoreve në Francë 2016 e dinë se duhet t’u ruhen kuqezinjve që ishin dhe surpriza e madhe e eliminatoreve ...

More France 2016 News

Petkoviç: De Biasi mik por e mposht

Zvicra i drejtohet me ambiciet maksimale Europianit ku do të jetë një ndër rivalët e grupit A për Shqipërinë bashkë me ...

Italia, Pirlo e De Rossi rrezikojnë Euro 2016

Tre muaj përpara sttartit të Euro 2016, në radhët e përfaqësueses së Italisë ka nisur numërimi mbrapsht për 23 lojtarët që ...

Në Francë nuk e duan Benzema në Kombëtare .

Do të grumbullohet apo jo Karim Benzema në Euro 2016? Kjo është cështja që trazon ambientin futbollistik në Francë. Sulmuesi i Realit ...

Austri-Shqipëri, çmimet e biletave për tifozët kuqezi

Federata Austriake e Futbollit publikoi çmimet e biletave për ndeshjen e 26 Marsit, ku përfaqësuesja e vendit të dhjetë në botë ...

De Biassi analizon merkaton kuqezi

Prezantimi i “lëkurës së dytë” të djelmoshave që drejton padyshim ishte një rast ku De Biasi nuk mund të mungonte. Trajneri ...

Vendoseni ju sloganin e Shqipërisë në “Euro 2016”

Një tjetër mundësi e tifozëve për të qenë pjesë aktive e përfaqësimit të skuadrave të tyre në Euro 2016. Një ndër detajet ...

Euro 2016, rezidenca kuqezi në brigjet e Atlantikut

Zbulohet shtëpia e Kombëtares në Francë. Kuqezinjtë e Gianni De Biasit dhe stafi drejtues do të akomodohen në krahinën e Perros-Guirec ...

Teknologjia e vijës së portës në Euro 2016

Teknologjia e vijës së portës do të shfrytëzohet edhe në fazën finale të Euro 2016. Vendimi është marrë nga Komiteti Ekzekutiv i ...

Shaqiri: Shqipërinë nuk e dëshiroja në Grup

Ndeshja e 11 qershorit në Lens mes Shqipërisë dhe Zvicrës do të jetë një sfidë e vecantë për kuqezinjtë por gjithashtu ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives