Sunday, December 17th, 2017

Chelsea

Chelsea 1:0 Southampton, notat e lojtarëve

Blutë ishin dukshëm më të mirë në këtë takim dhe në fund doli të jetë një fitore e merituar për kampionët aktual. Golin e tre pikëve për ...

More Chelsea News

Fitojnë Arsenali dhe Chelsea

Në ndeshjet e vlefshme për xhiron 18-të, Arsenal dhe Chelsea kanë shënuar fitore minimale 1:0, duke mposhtur Newcastel United, respektivisht Southamptonin. Skuadra ...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Southampton

Chelsea dhe Southampton kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Premierligë. Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill (c); Moses, Kante, Bakayoko, Alonso; Willian, ...

Ancelotti befason tifozët me klubin e ri

Carlo Ancelotti mund të rikthehet te një ish skuadër e tij. Mediat angleze raportojnë se trajneri italian është kandidat te ish ekipi ...

Luiz: Nëse nuk ndodh kjo, largohem nga Chelsea

Qendërmbrojtësi i Chelseat, braziliani David Luiz duket se po mendon largimin nga londinezët. Ai nuk është aspak i kënaqur me aktivizimet ...

Këto janë çmimet e biletave te ekipet kryesore të Premierligës

Për të ndjekur një ndeshje në shkallët e stadiumit duhet të paguash në varësi të stadiumit. “Emirates Stadium” i Arsenalit ka çmimet më të larta, ku tifozëtduhet ...

Lojtari i njohur kërkon largimin nga Chelsea

E gjitha kjo pasi sulmuesi belg, Michy Batshuayi, po kërkon largimin në formulën e huazimit, për të mos e humbur vendin ...

Willian ‘tradhton’ Chelsean me klubin e ri?

Manchester United ka ringjallur interesimin për transferimin e mesfushorit të Chelseas, Willian. “Daily Mail” ka njoftuar se Jose Mourinho dëshiron ta sjell ...

Chelsea mund pastër Huddersfieldin

Ekipi i Antonio Contes fitoi me rezultat të pastër, 3:1. Golat u shënuan nga Bakayoko, Willian dhe Pedro. Me këtë fitore, Chelsea barazohet ...

Pedro shënon gol të bukur ndaj Huddersfield

Chelsea vazhdon të shënojë ndaj Huddersfieldit. Tani ka realizuar edhe Pedro. Rezultati aktual është 3:0 për blutë. /Lajmi.net/ Powered by WPeMatico

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives