Home Bota Seria A Page 19

Seria A

Juventus kerkon Mesut Ozil

"Zonja e Vjeter" ne Itali i eshte bashkuar betejes bashke me Manchester United per te pasur ne ekipin e saj mesfushorin e Arsenalit Mesut Ozil.29-vjecari eshte ne muajit e fundit te kontrates me ekipin e Arsen Wenger. Trajneri i Juventusit...

FOTO/ “Hysaj të kthehet me gomone në Shqipëri”, ai mund të blejë një biletë...

Portali italian “Il Napolista”, i ka kushtuar një material të veçantë thirrjeve të tifozëve në stadiumin “San Paolo”. Ky portal është marrë dhe me thirrjet e napolitanëve ndaj Elseid Hysajt, për të cilin thanë se duhet të merrte një gomone...

MOST COMMENTED

Strakosha: Kundërshtari ishte më i organizuar, miqësoret janë për t’u përmirësuar

Thomas Strakosha fitoi duelin me Berishën sot, teksa luajti titullar ndaj nordikëve, por kuqezinjtë nuk ia dolën të marrin rezultat pozitiv. Norvegjia nuk është se...

HOT NEWS