Home Bota Page 76

Bota

1 euro në sekond dhe 3400 euro në orëe, ja shifrat e “cmendura” që...

Neymar u transferua te PSG, nga Barcelona, për 222 milionë euro, gjatë merkatos së verës. Të francezët, Neymar përfiton 30 milionë euro në sezon, duke u bërë kështu lojtari më i paguar i skuadrës. Nëse e zbërthejmë pagën e brazilianit, atëherë...

MOST COMMENTED

Ronaldo dhe Bale bënë detyrat në mënyrë perfekte kundër Getafes

Real Madridi i është kthyer fitores në La Liga pas humbjes ndaj Espanyolit, këtë herë fituan kundër Getafes me rezultat 3-1. Los Blancos kontrolluan lojë...

HOT NEWS