Thursday, January 24, 2019
Home Bota La Liga Page 13

La Liga

Rakitic largohet nga Barcelona

Ivan Rakitic është një nga yjet të cilët mund të largohen nga Barcelona në këtë merkato janari. Ardhja e Philippe Coutinho-s ia ka mbyllur hapësirat në formacion, kështu që kroatit i duhet që të gjejë një skuadër të re. Sipas “Diario...

Zhgenjen Reali sot ne fushen e blerte

Ndeshja e luajtur mbremjen e sotme midis Celta Vigos dhe Real Madrid ne stadiumin “Estadio de Balaídos” eshte mbyllur me barazimin 2-2.Asnje nga skuadrat nuk ka arritur te marre 3-pikeshin e kerkuar me shume ngulm sidomos nga ana e madrileneve.Ndeshja e sotme...

Manchester United kerkon te bleje Bale

Menaxheri i 'djajve te kuq' Jose Murinho kerkon te joshe uellsianin Garerh Bale per ta bere pjese te M. United.Trajneri portuges pervec se njihet si nje adhurues i Bale eshte ne kerkim te nje futbollisti qe mund te performoje...

Keto jane formacionet zyrtare te ndeshjes Barcelona- Levante

Vetem disa ore perpara fillimit te ndeshjes Barcelona - Levante,te dyja skuadrat kane publikuar listen e formacioneve zyrtare. Skuadra katalunase sot do te prese ne shtepine e saj ekipin e Levantes,nje ndeshje e vlefshme per javen e 18 te La Liges,e...

MOST COMMENTED

Sarri: Duhet të kishim mbyllur ndeshjen, ndaj Leipzig tentojmë përmbysjen

Napoli mori 3 pikët, falë fitores me rezultatin minimal 1-0 ndaj Spalit dhe vijon të ruajë kryesimin e kampionatit italian. Trajneri i të kaltërve,...

HOT NEWS