Friday, December 15th, 2017

Basketboll

Përleshje ndërmjet tifozëve të Partizanit e Tiranës në basketboll

Shkak është bërë një konfrontim mes tifozërive të të dyja palëve, ndërsa raportohet se është ndaluar edhe një tifoz, raporton Supersport. Gjithashtu, policia ka larguar nga pallati ...

More Basketboll News

Rekorde pa fund në All Star Game, Westbrook më i miri

Rekordet janë bërë për t’u thyer dhe historia është bërë për t’u shkuar. All Star Game i vitit 2016 do të mbahet ...

NBA, Miami Heat në krizë

Miami Heat në rënie të lirë. Skuadra nga Florida pësoi humbjen e tretë radhazi dhe të 19-ën në këtë sezon të ...

Memphis kalon Indianan, Clippers bie në Houston

Marc Gasol shënoi 19 pikë dhe 12 ribaunde, ndërsa Matt Barnes shtoi 15 të tjera për fitoren e Memphis Grizzlies ndaj ...

NBA, Chicago ndalet pas 4 fitoresh

Ndalet ecuria prej 4 fitoresh radhazi e Chicago Bulls në Nba. Në United Center në Ilionois u zhvillua një ndeshje me ...

Curry dhe Golden State hakmerren ndaj Bucks

Golden State Warriors kanë mposhtur Milwaukee Bucks, me rezultat 121:112. Kampionët iu revanshuan Bucksave për prishje e serisë së fitoreve vetëm ...

Kobi Brajant udhëheq Lejkërsat drejt fitores

Këtë herë Kobi Brajant nuk gabon dhe një kosh kur duheshin 9 sekonda nga fundi i ka dhënë fitoren skuadrës së ...

CSKA-ja e Moskës, skuadra ende e pathyer e Euroligës

Grupi E-Java e parë Gallatasaraj-Zalgiris 78-69 Panathinaikos-Makabi 83-76 Cervena-Real Madrid 72-79 Alba Berlin-Barcelona 80-70 Renditja: Alba Berlin 2 pikë, Real Madrid 2, Gallatasaraj 2, Panathinaikos 2, ...

Dëmtohet LeBron Xhejms, 2 javë pushim

Problemet për Klevelandin këtë sezon nuk kanë të sosur. Dy ditë më parë ka ngritur “flamurin e bardhë” edhe ylli LeBron ...

NBA, San Antonio e nis mbarë 2015-ën

Kampionët fitojnë ndaj Uashingtonit. Bien kryesuesit e Memfisit, fitojnë Çikago, Klipërs e Hjuston Rezultatet e djeshme Orlando-Sharlota 90-98 Çikago-Boston 109-104 Hjuston-Majemi 115-79 Minesota-Utah Xhaz 89-101 San Antonio-Uashington ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives