Sunday, December 17th, 2017

Analiza Sportive

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e gjithcka. Europa e Futbollit nuk mund të bëjë tjetër vecse ti nënshtrohet hegjemonisë së futbollit spanjoll, argëtues dhe ...

More Analiza Sportive News

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, që beson te ëndrra e saj thuajse e pamundur. Klubi parizien gjithsesi vazhdon ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta të plota i ndez dritën jeshile anëtarësimit edhe në institucionin më të madh ...

Barcelona interesohet për Hysajn

Barcelona po kërkon pasuesin e Dani Alvesit dhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare shihet si opsioni më i mirë. Gazeta sportive “El mundo ...

Cristiano Ronaldo te PSG?

Sulmuesi i Real Madrit Cristiano Ronaldo, ka firmosur një para kontratë me presidentin e Paris Saint Germain, Nasser Al-Khealifi. Sipas asaj ...

Ronaldo dhe Mourinho drejt Parisit.

Eliminimi në fazën cerekfinale të Champions League për të 4-tin sezon radhazi por edhe lamtumira e sigurtë e suedezit Zlatan Ibrahimovic ...

Koeman: Dua të kthehem në Barcelonë

Ronald Koeaman, trajner i Southampton, duke folur për të ardhmen e tij, ka thënë se ëndërron që një ditë ta drejtoj ...

Guardiola e do Manajn tek City.

Talenti i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj, ka impresionuar disa nga klubet më me emër në Evropë pas paraqitjeve të tij me ...

Rashica: Krahasimi me Neymar, motivim shtesë

Të dhëna teknike të lakmueshme nga çdo skuadër, që u shoqëruan edhe me krahasimin me yllin brazilian Neymar. Vlerësimi për Milot ...

De Biasi: Jam gati për stolin e Italisë

Gianni De Biasi i hap derën Kombëtares së Italisë. Madje, trajneri shprehet jo vetëm tejet i tërhequr nga ideja për të ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives