Home Authors Posts by Redaksia

Redaksia

6 POSTS 0 COMMENTS

MOST COMMENTED

“Pichichi” dhe Këpuca e Artë në Europë, Messi-Ronaldo, dueli i përjetësisë

Kryefjalë e këtij sezoni në La Liga sërish mbeten ata, ikonat e futbollit botëror, portugezi Ronaldo dhe argjentinasi Messi. CR7 është rikthyer te performanca...

HOT NEWS