Milani mbylli një javë shumë negative, sa i përket rezultateve, pasi në 8 ditë luajti 3 ndeshje të Serisë A dhe siguroi vetëm dy pikë, duke komplikuar edhe garën për një vend në Europa League.

E nëse humbja ndaj Juves dhe barazimi me Interin duken më se të pranueshme, ajo që djeg më shumë është rezultati 1-1 i arritur mbrëmë me Sassuolon.

Gjithsesi, për të ngushëlluar kuqezinjtë ka menduar modelia Alicia Torres, një tifoze e ‘zjarrtë’ e Milanit, që ka realizuar disa foto shumë ‘hot’ në pishina.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here