Home 2018 April

Monthly Archives: April 2018

MOST COMMENTED

Dalipi: Më kënaq loja, Çani shënoi eurogol

Klevis Dalipi po shijon rikthimet dhe formën e mirë të Partizanit, që sot mori një tjetër 3-pikësh dhe për më tepër ndaj një kundërshtari...

HOT NEWS