Sunday, December 17th, 2017

Zidane e ka një lajm të madh për tifozët e Realit

Published on November 26, 2017 by   ·   No Comments

Zinedine Zidane nuk ka përjashtuar mundësinë që Reali të transferojë futbollistë në janar.

Francezi u përgjigj kështu pas fitores 3:2 ndaj Malagas, përcjellë “Lajmi.net”.

“Çdo gjë mund të ndodhë, por jemi të lumtur me skuadrën që kemi, kemi një skuadër cilësore”, deklaroi Zidane.

“Benzema? Ai i meriton ovacionet e tij. Do të shikojmë dhe mundohemi që ai të vazhdojë në këtë mënyrë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword