Sunday, December 17th, 2017

Valencia – Barcelona, formacionet e skuadrave

Published on November 26, 2017 by   ·   No Comments

Valencia dhe Barcelona takohen sonte në super-ndeshjen e La Ligas.

Sfida mes dy skuadrave fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të ekipeve.

v

b

Powered by WPeMatico

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword