Sunday, December 17th, 2017

Llapi – Besa, mbyllet me 7 gola

Published on November 22, 2017 by   ·   No Comments

Llapi e ka mposhtur Besën në shtëpinë e saj me rezultat të thellë 6-1, shkruan Express.

Ndërsa, Feronikeli si vendas ka fituar bindshëm ndaj Vëllaznimit 3-0. Fitore ka shënuar edhe Liria ndaj Flamurtarit. Duelet mes Drenicës dhe Dritës, respektivisht Gjilanit dhe Trepçës kanë përfunduar baras pa gola.

Vllaznia e Pozhoranit dhe Prishtina do të ndeshen nesër.

Kështu duket tabela e Superligës pas kompletimit të pesë ndeshjeve të javës së 16-të.


Powered by WPeMatico

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword