Sunday, December 17th, 2017

Formacionet zyrtare: Qarabag – Chelsea

Published on November 22, 2017 by   ·   No Comments

Qarabag dhe Chelsea takohen prej orës 18:00 në Ligën e Kampionëve.

Tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare, përcjellë “Lajmi.net”.

Qarabag: Sehic, Garayev, Medvedev, Michel, Ndlovu, Madatov, SSedygov, Almeida, Agolli, Rzenczak, Guerrier.

Chelsea: Courtois, Rudiger, Alonso, Fabregas, Kante, Hazard, Rodriguez, Zappacosta, Willian, Azpilicueta, Luiz.

Powered by WPeMatico

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword