Sunday, December 17th, 2017

Befasi e madhe nga tifozët e Real Madridit

Published on November 26, 2017 by   ·   No Comments

Tifozët e Real Madridit kanë befasuar në ndeshjen ndaj Malagas.

Ata kanë nxjerrë kartonat e kuq, në shenjë proteste ndaj gjyqtarëve dhe Federatës së Futbollit të Spanjës, përcjellë “Lajmi.net”.

“Animo, shko tani”, thuhej në një mesazh.

Reali dje mundi Malagan, 3:2. /Lajmi.net/

344327_ts_25-11-17_9134747133_

Powered by WPeMatico

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword