Sunday, December 17th, 2017

A do të ketë transferime nga Reali në janar? Përgjigjet Zidane

Published on November 26, 2017 by   ·   No Comments

Real Madridi fitoi me shumë vështirësi në shtëpi në pasditen e së shtunës ndaj Malagas me rezultat 3-2.

Megjithatë, klubi mbretëror po vuan të zhbllokoj ndeshjet e vështira kur Cristiano Ronaldo nuk po është në formë, pasi nuk po ka lojtarë të kalibrit të lart në bankën rezervë.

Kjo pasi po vërehet mungesa e lojtarëve të larguar gjatë verës si Alvaro Morata, James Rodriguez dhe Mariano Diaz.

Trajneri francez i Realit ka lënë të hapur mundësinë për transferime të reja gjatë janarit, teksa ka përjashtuar çdo mundësi të largimit të ndonjë lojtari.

“Transferime në janar? Nuk do të ketë në asnjë mënyrë ndonjë largim”, ka thënë fillimisht Zidane.

“Sa për afrime, çdo gjë mund të ndodhë kështu që ne do të shohim në vazhdim”.

Powered by WPeMatico

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword