Saturday, November 18th, 2017

May 2016

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e gjithcka. Europa e Futbollit nuk mund të bëjë tjetër vecse ti nënshtrohet hegjemonisë së futbollit spanjoll, argëtues dhe ...

More From May 2016

James te Juve, nëse ikën Morata

Të Shtunën Juventusi do të luajë ndeshjen e fundit të këtij sezoni pasi do të sfidojë Milanin në finalen e Kupës ...

Lloris: Shqipëria? E njohim pasi na ka mundur

Rivalët e Shqipërisë në Grupin A të eliminatoreve në Francë 2016 e dinë se duhet t’u ruhen kuqezinjve që ishin dhe ...

Leicester, Ranierit i ofrohet kontratë e re

Claudio Ranieri nuk largohet nga Leicesteri. Kampionët e Anglisë nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga trajneri i tyre Claudio Ranieri ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, që beson te ëndrra e saj thuajse e pamundur. Klubi parizien gjithsesi vazhdon ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta të plota i ndez dritën jeshile anëtarësimit edhe në institucionin më të madh ...

Leicester City ndryshon futbollin përgjithmonë

132 vite pritje për të qenë dëshmitarë të një momenti historik. Qyteti i Leicester po jeton një ëndërr falë mrekullisë që ...

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives