Friday, December 15th, 2017

Ronaldo luan ndaj Man City

Published on April 24, 2016 by   ·   No Comments

Zinedine Zidane ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo do të jetë i gatshëm të martën kundër Manchester Cityt. Aktualisht portugezi është i lënduar në muskul, gjë që bëri të mungoj kundër Rayo Vallecanos, por do të jetë i gatshëm për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

‘Ai do të udhëtoj në Manchester”, tha Zidane.

City dhe Real do të takohen të martën me fillim në ora 20:45 në Ettihad Stadium të Manchesterit.

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword