Friday, December 15th, 2017

Gjigantët evropian pas Kane

Published on April 19, 2016 by   ·   No Comments

Ndoshta do të përballen në finalen e Ligës së Kampionëve dhe ka gjasa të mëdha t’ia dalin mbanë në gjysmëfinale, por tani Bayern Munich dhe Real Madrid kanë nisur një duel për një lojtar.

Ndonëse vera është ende larg, mediat angleze raportojnë se dy gjigantët evropianë janë futur në harë për yllin e Tottenhemit, Herry Kene.

Surpriza e madhe e sezonit të shkuar në Ligë Premier ka konfirmuar klasin e vet edhe këtë sezon, duke shënuar pa fund dhe duke qenë shpresa e madhe e Tottenhemit për të fituar titullin, ndaj si Bayerni, ashtu edhe Reali, kanë nisur të informohen për planet e klubit londinez dhe vetë sulmuesit të Anglisë.

Bayerni do të hidhet në sulm vetëm nëse vendos të shesë Lewandowskin, ndaj për momentin është në pritje, ndërsa Reali kërkon pikërisht polakun, por edhe sulmuesi anglez e tërheq shumë, edhe për faktin se është në moshë mjaft të re.

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword