Friday, December 15th, 2017

“Do t’ia shkaktojmë edhe një humbje Barcës”

Published on April 4, 2016 by   ·   No Comments

Diego-Simeone-5

Diego Simeone, ka folur për ndeshjen kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Trajneri argjentinas beson te fitorja kundër katalunasve dhe nuk mendon se do të ndikojë ndeshja ndaj Realit të shtunën në lojën e tyre.

“Njihemi mes veti shumë mirë. Ata janë duke bërë ndeshje spektakolare, por ne do t’i qasemi ndeshjes me një siguri të madhe”. “Disfata e El Clasico? Nuk mendoj se kjo do të ndikojë në ndeshjen tonë. Unë kam besim te djelmoshat e mijë, besojmë në fitore”, ka thënë Simeone.

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword