Friday, December 15th, 2017

Barcelona interesohet për Hysajn

Published on April 28, 2016 by   ·   No Comments

Barcelona po kërkon pasuesin e Dani Alvesit dhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare shihet si opsioni më i mirë. Gazeta sportive “El mundo Deportivo” shkruan se Hysaj është në fokusin e gjigantëve spanjollë dhe në verë mund të vijë oferta për të. Më parë për 22-vjeçarin kanë shfaqur interes edhe klube të tjera të mëdha si Atletico Madrid dhe Bayern Munich. Shkodrani ka bërë një paraqitje të shkëlqyer këtë sezon me Napolin duke rritur frikshëm kuotat e tij në tregun e transferimeve.

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword