Wednesday, April 23rd, 2014

Tifozat Kuqezi drejt Lubjanës në mbështetje të Kombëtares

Published on September 6, 2013 by   ·   No Comments
bet365

tifozat-kuq-e-zi-_216418Sot, në stadiumin prej 16 mijë vendesh ku do të luhet ndeshja Slloveni-Shqipëri, në orën 20:30, priten të jenë edhe shumë tifozë shqiptarë. Grupimi “Tifozat Kuq e Zi” ka deklaruar se do të jenë rreth 500 vetë, ndërsa shqiptarë të tjerë janë nisur nga Shqipëria, Italia, Gjermania, Austria dhe Zvicra. Mendohet që numri i tifozëve shqiptarë në këtë ndeshje të shkojë rreth 3 mijë vetë, duke mos i lënë vetëm futbollistët kuqezinj. Është një nga ndeshjet kyçe dhe miliona shqiptarë sonte do t’i kenë sytë nga ekrani për të ndjekur Kombëtaren, e cila mund t’i gëzojë.

bet365
Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

adnan

Talentet e reja që po magjepsin futbollin

Adnan Januzajn, 19 vjeçar. Ky është emri i ...
terry and lampard

Ja kush janë yjet të cilëve po ju mbaron kontrata

Premier League Tre "kolona" të Chelsea do të largohen ...
mata united

Transferimet më të bujshme të merkatos së janarit

10- I fundit për nga rëndësia konsiderohet transferimi ...

Advertisements