Sunday, February 14th, 2016

Kaka: Dua të ndryshoj ambjent

Published on August 30, 2013 by   ·   No Comments

kaka lieteKakà është shprehur i qartë dhe i drejtpërdrejtë edhe në lidhje me dëshirën e tij për të vazhduar aktivizimin në një klub europian, për të pasur më shumë vazhdimësi, por edhe sepse merkato braziliane është mbyllur tashmë. Për të shtuar më shumë zërat për një rikthim të mundshëm të tij te Milan, ka qenë edhe fakti, sipas të cilit zëdhënësi i tij ka qenë në Milano gjatë së enjtes. Në fund mbetet edhe një kuriozitet për të mos u nënvlerësuar: Milani e ka ende të lirë fanellën me numrin 22, atë të cilin ka mbajtur veshur ish-ylli kuqezi, i cili fitoi edhe “Topin e Artë” kur luante në “San Siro”

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Ali-Bin-Al-Hussein

FIFA, Princi Ali: Transparencë dhe spastrim në futboll

Dy javë përpara Kongresit të Jashtëzakonshëm të FIFA-s, ...
de-biasi-lsquo-no-coment-rsquo-p-euml-r-berish-euml-n_hd

De Biasi: ‘No coment’ për Berishën

Kohëve të fundit po qarkullojnë fjalë për mundësinë ...
allegri-3-658x395

Një italian për stolin e Chelseat

Chelsea nxiton dhe forcon presingun për trajnerin e ...

Advertisements