Friday, May 22nd, 2015

Lojrat Olimpike Verore 2012 – Londër: Shorti(Futboll)

Published on April 24, 2012 by   ·   3 Comments
bet365

Është hedhur sot në Wembley shorti për futboll(meshkuj) për Lojrat Olimpike Verore që mbahen këtë vit në Londër dhe nga ky short kanë dalur këto grupe:

Grupi A: Britania E Madhe, Senegali, Shtetet e Bashkuara Arabe, Uruguaj
Grupi B: Meksika, Republika e Kores, Gaboni, Zvicra
Grupi C: Brazili, Egjipti, Bjellorusia, Zelanda e Re
Grupi D: Spanja, Japonia, Hondurasi, Moroko

Z.Gagica / lajmesport.com

bet365
Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

mess

50 lojtarët më të mirë në botë sipas FIFA-s

FIFA 2015 ka publikuar listën e 50 lojtarëve ...
zhgenjyesit

Ja kush është 11-shja e dështakëve në Brazil 2014

Pa dyshim që për Kupën e Botës flitet ...
arena

Holand – Argjentinë si arritën në gjysmëfinale të dyja skuadrat

Pesë ndeshjet e fundit të Holandës: Holand* 0-0 Kosta ...

Advertisements