Saturday, November 18th, 2017

INFO:Milan-BATE Borisov

Published on October 19, 2011 by   ·   No Comments

Milani pothuajse e ka siguruar kalimin e fazës grupore pasi vetëm Barcelona duket rivalë për atë në grup kundër Bate dhe Viktoria që duken si skuadra më të dobëta.

Por nëse Milani e dëshiron pozitën e parë atëherë duhet ta mposhtë edhe skuadrën e Bate Borisovit.

Formacioni i mundshëm i Milanit:Abiatti,Abate,Nesta,Thiago Silva,Antonini,Van Bommel,Nocerino,Seedorf,Robinho,Ibra dhe Cassano.

Milani e shkatërroi Palermon 3-0 në ndeshjen e fundit të Serie A por edhe e mposhti Viktoria Plzen në Champions Leauge me rrezultat 2-0.

Postuar nga A.A/lajmesport.com

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword