Tuesday, February 9th, 2016

Shiko ndeshjet LIVE

Published on April 23, 2011 by   ·   No Comments

Lajmesport.com ju sjellë juve vizitor të nderuar një sajt ku mund të shikoni të gjitha ndeshjet LIVE.

www.ndeshjet-live.tk sjell për juve ndeshjet nga të gjitha sportet, futbolli, basketbolli, tenisi e shumë sporte tjera.

Atëherë klikoni këtu dhe shikoni ndeshjet e klubit tuaj të preferuar të cilën nuk mund të shikoni në TV.

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

allegri-3-658x395

Një italian për stolin e Chelseat

Chelsea nxiton dhe forcon presingun për trajnerin e ...
1454520977_583026_1454521059_doscolumnas_normal

Capello: Zidane ka karizmën e duhur për të drejtuar Realin

Fabio Capello pas shkarkimit nga posti i trajnerit ...
diego-armando-maradona-nin-citi-cikmiyor-1453881284-658x383

Maradona: Ky mund të jetë viti i Napolit

Diego Armando Maradona mendon se ky është sezoni ...

Advertisements