Wednesday, February 10th, 2016

Merkato Sot

Published on January 31, 2010 by   ·   7 Comments

Dita e sotme në tregun e transferimeve ka qenë tejet intenzive. Për të mos ju bërë juve montone që për çdo spekulim të kemi nga një lajm, ne bëjmë përmbledhjen e më të rejave të ditës së sotme në Merkato, e cila mbyllet nesër.

Zyrtare: Fiorentina transferon sulmuesin e Barcelonës Keiirison

Të dy kandidatët për postin presidencial të Barcelonës synim kryesor e kanë mesfushorin katalan të Arsenalit Cesc Fabregas.

Asier del Horno kalon nga Valencia në Valladolid.

Manchester United ka bërë ofertë në sekondat e fundit të merkatos për super talentin Sergio Canales.

Valencia konfirmon: Manuel Fernandes nuk shkon në Inter.

Antonio Cassano refuzon Fiorentinën për të qëndruar në Sampdoria.

Manchester City është gati ta mposht Interin në garën për mesfushorin e Parmës Mc’Donald Mariga.

Zyrtare: Hitzlsperger kompleton transferimin te Lazio.

Trajneri i Arsenalit deklaron se ka menduar transferimin e Maroune Chamakh dhe David Villës.

Henry kërkohet nga City…

/LajmeSport.com

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags:

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

allegri-3-658x395

Një italian për stolin e Chelseat

Chelsea nxiton dhe forcon presingun për trajnerin e ...
1454520977_583026_1454521059_doscolumnas_normal

Capello: Zidane ka karizmën e duhur për të drejtuar Realin

Fabio Capello pas shkarkimit nga posti i trajnerit ...
diego-armando-maradona-nin-citi-cikmiyor-1453881284-658x383

Maradona: Ky mund të jetë viti i Napolit

Diego Armando Maradona mendon se ky është sezoni ...

Advertisements