Sunday, December 17th, 2017

Shorti i Champions League LIVE

Published on December 18, 2009 by   ·   36 Comments

SHIKONI LIVE NE LAJMESPORT SHORTIN E UEFA CHAMPIONS LEAGUE TANI !!!

Dhe keshtu mbaron ketu shorti i Liges se Kampioneve…qendroni me ne per deklaratat e para…

Dhe David Beckham takohet me ish klubin e tij Manchester United
Milan vs Manchester United

Porto – Arsenal portugezet do te ndeshen me te rinjt e Wenger

Real Madrid – Lyon 9 here kampioni takohet me francezet e Lyon

CSKA MOSKA – Sevilla ruset do te kene pune me spanjollet

Bayern Munchen vs Fiorentina dueli gjermano Italian…

Inter takohet me Chelsean Inter vs Chelsea dueli me dritherues deri tani

Bordeaux vs Olympiacos

Barcelona eshte terhequr me Stuttgartin – Barcelona – Stuttgart

Pas shpjegimit te regullave, tani do te nis dhe terheqja e shortit…

Vërejtje: Për të mësuar më të rejat nga shorti qdo 30-60 sekonda bëjini shfletuesit tuaj ( browserit ) reload ose refresh…

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword