Thursday, April 24th, 2014

Shorti i Champions League LIVE

Published on December 18, 2009 by   ·   36 Comments
bet365

SHIKONI LIVE NE LAJMESPORT SHORTIN E UEFA CHAMPIONS LEAGUE TANI !!!

Dhe keshtu mbaron ketu shorti i Liges se Kampioneve…qendroni me ne per deklaratat e para…

Dhe David Beckham takohet me ish klubin e tij Manchester United
Milan vs Manchester United

Porto – Arsenal portugezet do te ndeshen me te rinjt e Wenger

Real Madrid – Lyon 9 here kampioni takohet me francezet e Lyon

CSKA MOSKA – Sevilla ruset do te kene pune me spanjollet

Bayern Munchen vs Fiorentina dueli gjermano Italian…

Inter takohet me Chelsean Inter vs Chelsea dueli me dritherues deri tani

Bordeaux vs Olympiacos

Barcelona eshte terhequr me Stuttgartin – Barcelona – Stuttgart

Pas shpjegimit te regullave, tani do te nis dhe terheqja e shortit…

Vërejtje: Për të mësuar më të rejat nga shorti qdo 30-60 sekonda bëjini shfletuesit tuaj ( browserit ) reload ose refresh…

bet365
Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

adnan

Talentet e reja që po magjepsin futbollin

Adnan Januzajn, 19 vjeçar. Ky është emri i ...
terry and lampard

Ja kush janë yjet të cilëve po ju mbaron kontrata

Premier League Tre "kolona" të Chelsea do të largohen ...
mata united

Transferimet më të bujshme të merkatos së janarit

10- I fundit për nga rëndësia konsiderohet transferimi ...

Advertisements