Thursday, February 11th, 2016

Superliga Shqiptare: Jave e 3 Rezultatet

Published on September 14, 2009 by   ·   No Comments

Janë zhvilluar edhe ndeshjet e javës së 3 të Superligës Shqiptare.

Tirana fitoj si mysafir ndaj Gramozit me rezultat minimal 1-0.

Ndërsa skuadra e Besës mundi Lacin poashtu me rezultat 1-0.

Në renditje kryesojnë skuadrat Besa dhe Dinamo me nga 9 pikë të grumbulluara.

Rezultatet:

Dinamo 1-0 Teuta
Skenderbeu 1-0 Flamurtari
Gramozi 0-1 Tirana
Besa 1-0 Laci
Apolonia 1-0 Shkumbini
Kastrioti 1-0 Vllaznia

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: , , ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

de-biasi-lsquo-no-coment-rsquo-p-euml-r-berish-euml-n_hd

De Biasi: ‘No coment’ për Berishën

Kohëve të fundit po qarkullojnë fjalë për mundësinë ...
allegri-3-658x395

Një italian për stolin e Chelseat

Chelsea nxiton dhe forcon presingun për trajnerin e ...
1454520977_583026_1454521059_doscolumnas_normal

Capello: Zidane ka karizmën e duhur për të drejtuar Realin

Fabio Capello pas shkarkimit nga posti i trajnerit ...

Advertisements