Friday, December 15th, 2017

Superliga Shqiptare: Jave e 3 Rezultatet

Published on September 14, 2009 by   ·   No Comments

Janë zhvilluar edhe ndeshjet e javës së 3 të Superligës Shqiptare.

Tirana fitoj si mysafir ndaj Gramozit me rezultat minimal 1-0.

Ndërsa skuadra e Besës mundi Lacin poashtu me rezultat 1-0.

Në renditje kryesojnë skuadrat Besa dhe Dinamo me nga 9 pikë të grumbulluara.

Rezultatet:

Dinamo 1-0 Teuta
Skenderbeu 1-0 Flamurtari
Gramozi 0-1 Tirana
Besa 1-0 Laci
Apolonia 1-0 Shkumbini
Kastrioti 1-0 Vllaznia

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: , , ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

Spanja dominim pafund në Europë

Janë përpara të gjithëve, në programim, lojë e ...

Akord Mendes-PSG, nëse Ronaldo ikën nga Reali

Cristiano Ronaldo është shndërruar në prioritetin e PSG, ...

Kosova në FIFA, vendimi në 12-13 Maj

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA me të drejta ...

Advertisements

RSS Mirror Quiz Crossword