Monday, February 8th, 2016

R.Superliga : Ndeshjet e Javës së 4

Published on September 2, 2009 by   ·   1 Comment

Ndeshjet e javës së 4 në Raiffeisen Superligën e Kosovës në Futboll, do të zhvillohen sonte.

Trepca skuadra e cila është kryesuese në Superligë do të përballet me skuadrën Gjakovare Vëllaznimi, ndeshje e cila pritet të jetë mjaftë e nxehtë. Kjo ndeshje gjithashtu pritet të jetë sfida më interesane e kësaj jave.

Ndërsa skuadra e Kampionëve (Prishtinës) do të përballet me skuadrën e Ferizajit,

Ndërsa skuadra e Besës do të udhëtoj për në kryeqytet për tu takuar me Flamurtarin.

Ja më poshtë edhe lista e ndeshjeve që do të zhvillohen sonte (Mërkure).

Kosova (V) – Hysi.

Ferizaji – Prishtina

Vëllaznimi – Trepca

KEK-u -Drenica

Flamurtari – Besa

Ndërsa të enjten zhvillohet ndeshja

Liria – Gjilani

Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 16:00

/LajmeSport.com

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Tags: , , , , , , , , ,

Komente - Komentoni me anë të Facebook

Lajmet e Fundit

Editoriale

allegri-3-658x395

Një italian për stolin e Chelseat

Chelsea nxiton dhe forcon presingun për trajnerin e ...
1454520977_583026_1454521059_doscolumnas_normal

Capello: Zidane ka karizmën e duhur për të drejtuar Realin

Fabio Capello pas shkarkimit nga posti i trajnerit ...
diego-armando-maradona-nin-citi-cikmiyor-1453881284-658x383

Maradona: Ky mund të jetë viti i Napolit

Diego Armando Maradona mendon se ky është sezoni ...

Advertisements